Úklid kanceláří

Úklid kanceláří. Máte nepořádek v kanceláři, ale nemáte dostatek času si ho uklidit nebo nemáte osobu, která by vám uklidila? Máme pro vás společnost, která pro Vás zajistí nejen úklid kanceláří, ale i administrativních budov.

Úklid se provádí s použitím nejmodernějších čisticích prostředků a úklidové techniky. Společnost poskytuje pravidelnou údržbu vnitřních ploch, denní servis, službu doplňování hygienických zásobníků na sociálních zařízeních, mytí nádobí a další služby dle požadavků zákazníka. Na exponovaná místa objektů nabízíme podlahové vnitřní i vnější čistící zóny.

Všechny úklidové práce se provádí v době, kterou si sami vyberete po té, co na začátku spolupráce sestavíme podle vašich požadavků konkrétní plán úklidu a díky přesnému harmonogramu také máte jistotu, že vaše kanceláře budou vždy reprezentativní a připravené na běžný pracovní ruch.

Úklid kanceláří zahrnuje zametání a setření omyvatelných podlahových krytin, vyluxování koberců a židlí v kancelářích, vyprázdnění a vymytí odpadkových košů a popelníků, otření stolů, skříní, parapetů a dalšího nábytku, kompletní úklid sociálního zařízení včetně dezinfekce, otření židlí, křesel a sedacích souprav, otření počítačů a další kancelářské techniky, mytí dveří, obkladů a radiátorů, leštění nábytku a kuchyňské linky, mytí prosklených dveří kanceláří, otření radiátorů, vypínačů a elektrických zásuvek, otření světel, lamp, telefonů, otření zábradlí schodiště, úklid kuchyňské linky včetně mytí nádobí, doplňování toaletního papíru, mýdel, osvěžovačů vzduchu a dalšího hygienického servisu na sociálního zařízení, výměna a praní ručníků a utěrek, stahování záclon a srovnávání nábytku, otírání květin od prachu, doplňování odpařovačů.

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *